ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі планується збільшення тарифів на вивезення сміття

ТОВ "Ремондіс Запоріжжя" планує підвищити тариф на вивіз сміття до 8 грн. 98 коп.
Depo.
25 червня 2015 09:48
ФОТО: depo.ua

Цю цифру під час засідання комісії з життєзабезпечення міськради озвучив директор ТОВ "Ремондіс Запоріжжя" Антон Крайнюк, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Директор представив інвестиційну програму розвитку підприємства і назвав розрахункові цифри для нового тарифу. За словами Антона Крайнюка, програма передбачає купівлю 194 нових контейнерів і 2 автомобілів МАН для вивозу сміття. Щоб забезпечити роботу підприємства на мінімальному рівні необхідне підвищення діючого тарифу на вивезення сміття, стверджують керівники "Ремондіс Запоріжжя".

На розгляд до мерії вони подали нові тарифи, які передбачають підвищення тарифу з 7 грн. 96 коп. до 8 грн. 98 коп. за м3. Підвищення складе 1 грн. 2 копійки. Підвищення пов'язане з різким зростанням вартості енергоресурсів, комунальних послуг, запчастин та оренди автомобілів, запевняють у ТОВ "Ремондіс".

Як зазначив на засіданні комісії депутат Рекалов, спочатку мета створення спільного підприємства була невірною і передбачала заробляння грошей, а не надання якісної послуги. Тому, на даний момент, і виникають постійні проблеми з вивезенням сміття в місті. На думку Рекалова, змінити ситуацію може новий закон про ОСББ, який зруйнує монополію підприємства.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua