ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі на адаптацію військових виділили 752 тисячі гривень

Для професійної та соціальної адаптації запорожців, які воювали в зоні АТО, було виділено 752 тисячі гривень
Depo.
25 липня 2015 16:38
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ЗОДА. 24 липня стало відомо про те, що на професійну та соціальну адаптацію запорожців, які воювали в зоні АТО, було виділено 752 тисячі гривень.

Директор Департаменту соцзахисту населення Ігор Міщан пояснив, що соціальна адаптація колишніх військовослужбовців передбачає працевлаштування, якщо вони не вимагають перепідготовки за новими спеціальностями; їх перепідготовку за цивільними спеціальностями та працевлаштування.

Розподілятися кошти між органами соціального захисту населення будуть здійснюватися Державною службою у справах ветеранів війни та учасників АТО. Узгоджуватися ж фінансове питання буде з Міністерством соціальної політики пропорційно кількості учасників АТО.

Для отримання послуг соціальної і професійної адаптації особа повинна мати посвідчення учасника бойових дій (інваліда чи учасника війни) і документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Також Ігор Міщан поінформував про закупівлі, що здійснюються у зв'язку з заходами соціальної і професійної адаптації учасників АТО за рахунок бюджетних коштів у встановленому законом порядку, тобто через тендер.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua