ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі керівництво учбового закладу незаконо нарахували собі 2 млн. грн. надбавок

Державі заподіяно шкоди у вигляді зайво нарахованих та сплачених доплат і надбавок на загальну суму 2 мільйoни 87 тис. грн.
Depo.
12 лютого 2016 14:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Depo.Запоріжжя, встановлено, що упродовж 2011-2015 років службові особи одного із навчальних закладів загально-середньої освіти, який знаходиться на території Хортицького району Запоріжжя, діючи умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, а також інших окремих працівників закладу, використовуючи своє службове становище, неправомірно призначали, нараховували та виплачували його окремим працівникам за рахунок бюджетних коштів доплати і надбавки.

Внаслідок злочинних дій службових осіб закладу державі заподіяно шкоди у вигляді зайво нарахованих та сплачених доплат і надбавок на суму 1531,43 тис. грн., а також зайво перерахованого єдиного соціального внеску в сумі 555,91 тис. грн. Всього на загальну суму 2087342,29 грн., що в 250 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян та є тяжкими наслідками.

За словами заступника керівника Запорізької місцевої прокуратури № 3 Максима Кацюби, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 статті 364 Кримінального кодексу ("Зловживання владою або службовим становищем, які спричинили тяжкі наслідки"). Такі діяння караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Досудове розслідування здійснюється Ленінським відділом поліції.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя