ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі істотно зросте тариф на обслуговування будинків

Міський голова Запоріжжя Олександр Сін прокоментував плани КП "Основаніє" підняти тарифи на обслуговування багатоповерхових будинків
Depo.
21 травня 2015 15:52
ФОТО: depo.ua

Як нагадав мер, в КП "Основаніє" доходи від платежів населення менше, ніж витрати на утримання підприємства та його витрати на обслуговування житла, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Звичайно ж, у міської влади, як і у жителів міста, є багато претензій до КП "Основаніє". У той же час, там існує момент незбалансованості дохідної і видаткової частини. Це призводить до необхідності постійного виділення грошей з бюджету міста. Ми погодили попередньо розмір підвищення тарифів. Він повинен був бути в рази більше, але ми зробили тільки те необхідне підвищення, яке закрило б розрив доходної та видаткової частини", - заявив Олександр Сін.

На його думку, в майбутньому, коли запрацює законодавство про керуючі компанії, ситуація з тарифами зміниться.

Крім того, за словами міського голови, зараз велику стурбованість його, як керівника Запоріжжя, так і у мерів інших міст, викликає припинення з 1 липня 2015 дію мораторію на примусове стягнення заборгованості з підприємств паливно-енергетичного комплексу та наслідки цього рішення Ради для теплокомуненерго.