У Запоріжжі екс-мера визнали винним у "справі лікарів"

Орджонікідзевський районий суд Запоріжжя заборонив Олександрові Сіну обіймати посади в органах місцевого самоврядування упродовж двох років

Орджонікідзевський районий суд Запоріжжя оголосив вирок екс-меру Олександрові Сіну у так званій "справі лікарів" сьогодні, 11 листопада. Як передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя колишнього міського голову визнано винним, йому заборонено обіймати посади в органах місцевого самоврядування упродовж двох років. Утім, цівільний позов лікарів у кілька млн грн, які постраждали через порушення мером трудового законодавства, суд відхилив.  

Також суд постановив повернути поручителю Олександр Рощину заставу у 24 тис грн, яку той вніс за те, щоб Сіна не брали під варту.

У коментарі після засідання суду екс-мер наголосив, що подаватиме апеляцію, адже не вважає себе винним, проте зазначив, що рішення суду поважає. "У найближчі два роки я не збираюся на жодні посади, може, взагалі більше ніколи", - прокоментував Сін рішення суду. 

Нагадаємо, колишній мер Запоріжжя звинувачується в грубому порушенні трудового законодавства (ч. 1 ст. 172 КК України). За час свого мерства Сін укладав трудові контракти на 3-місячний термін, в той час як закон зобов'язує прописувати термін від трьох до п'яти років.

Орджонікідзевський районий суд Запоріжжя визнав Олександра Сіна винним у "справі лікарів" - фото 1

Орджонікідзевський районий суд Запоріжжя визнав Олександра Сіна винним у "справі лікарів" - фото 2

Орджонікідзевський районий суд Запоріжжя визнав Олександра Сіна винним у "справі лікарів" - фото 3

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #суд