ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі директора тепломереж Сергія Фоміча підозрюють у корупції

Депутати Запорізької міськради хочуть, щоб проти директора концерну "Міські теплові мережі" провели розслідування
Depo.
2 березня 2016 14:26
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Depo.Запоріжжя, сьогодні, 2 березня, депутати під час засідання комісії з питань депутатської діяльності, правопорядку та запобігання корупції Запорізької міськради розглянули інформацію, що буцімто гендиректор концерну "Міські теплові мережі" Сергій Фоміч, який є співвласником ТОВ "ЕОС", придбав у своєї фірми продукцію на 1,3 мільйона гривень.

Голова депутатської комісії Андрій Согорін повідомив колег про те, що оприлюднена інформацію, що протягом 2014-2015 років ТОВ "ЕОС" отримало від концерну "Міські теплові мережі" 1,22 мільйона гривень. Ще 122 тисячі отримані фірмою вже в 2016 році. ТОВ "ЕОС" поставляла комунальникам напівциліндри різного виду, руберойд, водонагрівачі тощо. Усі замовлення проведені без застосування тендерних процедур, а відповідні дані опубліковані в реєстрі договорів і оплат концерну та сайті мерії Запоріжжя.

Генеральний директор концерну "Міські теплові мережі" Сергій Фоміч займає цю посаду з січня 2014 року, а з 1999 року є співвласником (має 25% долі в фірмі) ТОВ "ЕОС".

"Ми як депутати мусимо перевірити, чи немає конфлікту інтересів в діяльності Сергія Фоміча. Але щоб не підміняти собою слідство, важаю, що потрібно офіційно звернутися до правоохороних органів для того, щоб вони провели відповідну перевірку", - заявив Андрій Согорін.

Цю пропозицію депутати зустріли схвально.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя