ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі будуть більше продавати продукти місцевого виробництва

Сьогодні, 26 червня, Запорізький виконавчий комітет прийняв рішення внести зміни в схему дислокації малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності
Depo.
26 червня 2015 15:07
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі мерії. Підставою для такого рішення став меморандум "Купуй запорізьке - обирай своє", укладений раніше між Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою міською радою та місцевими виробниками продовольчих товарів.

Мета цього проекту - привернути увагу споживачів до товарів, виробленим на території області, та підвищити рівень продажів продукції місцевого виробника, що дозволить створити додаткові робочі місця.

"Ці торгові точки призначені тільки для товаровиробників Запорізької області. Цей крок дозволить надати городянам продукцію безпосередньо від виробника, а, отже - за нижчими цінами. Таким чином ми підтримуємо і запорізьких виробників, і городян", - зазначив мер Запоріжжя Олександр Сін.

Дана зміна схеми дислокації малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності торкнеться тільки учасників меморандуму. Ввести в експлуатацію об'єкт підприємець повинен не пізніше, ніж через півроку з моменту отримання паспорта.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua