У селах Запоріжжя для переселенців посилено будують житло

Найближчим часом на Запоріжжі введуть в експлуатацію два об’єкти, в яких зможуть оселитися майже двісті людей
Depo.
16 лютого 2016 17:22
ФОТО: depo.ua

Два об’єкти для розміщення тимчасових переселенців із зони АТО майже готові прийняти нових жителів. Будівлі реконструйовані під житло в рамках Програми розвитку ООН. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у регіональному представництві Проекту ЄС/ПРООН в Запорізькій області.

Житло переселенці зможуть отримати в селі Ботієво Приазовського району та селище Новомиколаївка.

У селах Запоріжжя для переселенців посилено будують житло - фото 1

У селах Запоріжжя для переселенців посилено будують житло - фото 2

В оновленому приміщенні в Ботієво вже замінено дах, двері, вікна, внутрішні комунікації, зроблено стяжку підлоги, облаштовано кухні, вбиральні та душові, систему електроконвекторного опалення, здійснено внутрішні оздоблювальні роботи. Цей об’єкт зможе прийняти одночасно 80 осіб.

У селах Запоріжжя для переселенців посилено будують житло - фото 3

Ще 100 вимушених переселенців можуть знайти прихисток у колишній школі-інтернаті в Новомиколаївці. Це двоповерхова будівля, котра перебувала у вкрай занедбаному стані. Нині там замінено покрівлю, перекриття, відновлено систему централізованого теплопостачання, водопостачання й водовідведення, утеплено фасади, змонтовано вбиральні, душові, кухні, міжкімнатні перестінки, замінено вікна та двері, зроблено стяжку підлоги, відмостки. Наразі на об’єкті тривають внутрішні оздоблювальні роботи.

Слід зазначити, що лише 20% обсягу фінансування ремонтних робіт здійснюється за рахунок місцевих бюджетів, 80% коштів передбачено програмою ЄС/ПРООН.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя