ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Самардака кажуть, що інсуліну та препаратів для гемодіалізу вистачить до весни

На закупівлю препарату чекають від Києва ще 11 мільйонів
Depo.
30 липня 2015 17:35
ФОТО: depo.ua

Потреби області в препаратах для гемодіалізу повністю забезпечені. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

На рахунках обласної лікарні для цього залишається наразі 1 млн. 800 тис. грн., ще 6 млн. грн. було виділено з обласного бюджету. Крім того, очікується надходження 11 млн. грн. або препаратів на цю суму з державного бюджету. Це дозволить не лише закрити цьогорічні потреби, але й забезпечить область препаратами для гемодіалізу у першому кварталі 2016 року.

За словами чиновників, не викликає занепокоєння і ситуація із забезпеченням області інсуліном. У зв'язку з подорожчанням препаратів цієї групи із обласного бюджету виділять додаткові 3 млн. 300 тис. грн. Цього вистачить на цьогорічні потреби, а також на придбання інсуліну у перші місяці наступного року.

На жаль, з препаратами для вакцинації ситуація складається не так добре - календарний план щеплень зривається ще з 2013 року, саме з цього часу припинені централізовані поставки вакцин у регіон. А невелика кількість препаратів, що були отримані в цьому році, залишилися від закупівель 2014-го.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя