ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Три вражаючі запорізькі пам'ятки поповнять скарбницю ЮНЕСКО

На Запоріжжі триває робота з внесення до переліку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО місцевих пам’яток
Depo.
10 лютого 2016 12:18
ФОТО: depo.ua
Три вражаючі запорізькі пам
Триває робота в напрямку об’єктів архітектурної спадщини

Про це з посиланням на директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Владислава Морока повідомляє прес-служба держадміністрації, передає портал Depo.Запоріжжя.

Зокрема, протягом останніх років тривала активна робота щодо занесення до списків ЮНЕСКО історико-культурного заповідника “Кам’яна Могила”, що на Мелітопільщині. Цей об’єкт уже знаходиться з 2006 року в попередньому списку, а в 2016 році буде занесений до переліку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Цьогоріч на Запоріжжі готують до номінації в якості об’єктів всесвітньої спадщини курганний могильник ”Солоха” та острів Хортиця.

Допомогти в прискоренні процесу створення номінаційного досьє запоріжцям пообіцяли німці під час зустрічей, що відбулися у рамках поїздки делегації Запорізької області до землі Саксонія-Анхальт.

Німецька сторона запропонувала також розпочати роботу і в напрямку об’єктів архітектурної спадщини. Такими визначили два комплекси – ”Соцмістечко” в Запоріжжі та ”Садиба Попова” у Василівці.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя