Топ-5 меседжів, що привіз до Запоріжжя міністр інфраструктури

Володимир Омелян відвідав низку об'єктів у місті та області
Depo.
2 вересня 2016 21:13
ФОТО: depo.ua
Топ-5 меседжів, що привіз до Запоріжжя міністр інфраструктури
Топ-5 меседжів, що привіз до Запоріжжя міністр інфраструктури

Візит міністра інфраструктури України Володимира Омеляна до Запоріжжя відбувся сьогодні, 2 вересня. Член Кабміну відвідав низку об'єктів, на яких ведеться або планується будівництво чи реконструкція - мости через Дніпро, аеропорт, участок траси в Оріхівському районі. Також він завітав на дитячу залізницю та був присутній під час підписання меморандуму між Запорізькою ОДА та Придніпровською залізницею. Портал Depo.Запоріжжя виділив п'ять важливих тез, якими посадовець поділився з журналістами.

1. У запорізьких мостів є надія на добудову

Цього року уряд виділив 250 мільйонів гривень на будівництво запорізьких мостів. Скільки буде у 2017-му, наразі невідомо, але, швидше за все, не менше мільярда. Камбін чекатиме на офіційну пропозицію від обласної влади.

"Я сподіваюся стати останнім міністром, який приїжджає на запорізькі мости і щось обіцяє", - додав Володимир Омелян.

Топ-5 меседжів міністра інфраструктури в Запоріжжі - фото 1

2. Аеропортом поки доведеться опікуватися місцевій владі

У нинішньому році аеропорт "Запоріжжя" не отримає грошей з держбюджету. Поточні роботи фінансуватимуться містом та інвесторами. Однак вже у 2017-му держава допоможе запорізьким повітряним воротам. Кошти насамперед треба спрямувати на ремонт злітно-посадкової смуги.

Серед заходів, які мають покращити роботу українських аеропортів, міністр анонсував тренінги для їхніх директорів, які проводитимуть американські фахівці.

Топ-5 меседжів міністра інфраструктури в Запоріжжі - фото 2

3. Залізничне сполучення між східом та заходом покращуватимуть

Омелян прибув до Запоріжжя зі Львова, і після поїздки дійшов висновку, що сполучення східних та західних областей лишає багато бажати. Він пообіцяв доручити "Укрзалізниці" вирішення цієї проблеми.

Топ-5 меседжів міністра інфраструктури в Запоріжжі - фото 3

4. Держава профінансує ремонт шлюзів Днепрогесу

На ремонт одного зі шлюзів на Дніпрогесі протягом року буде виділено майже 70 мільйонів гривень. Це приблизно половина суми, потрібної на повний ремонт шлюзів. Іншу частину коштів держва знайде протягом трьох наступних років. Приведення шлюзів у належний стан має сприяти розвитку вантажних та пасажирських перевезень по Дніпру.

Топ-5 меседжів міністра інфраструктури в Запоріжжі - фото 4

5. "Мала" запорізька залізниця вражає

Дитяча залізниця в Запоріжжі є унікальним комплексом, як з технічної точки зору, так і з ідеологічної. Діти, які там займаються, стають кваліфікованими кадрами на залізниці.

Топ-5 меседжів міністра інфраструктури в Запоріжжі - фото 5

Топ-5 меседжів міністра інфраструктури в Запоріжжі - фото 6

Топ-5 меседжів міністра інфраструктури в Запоріжжі - фото 7

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя