ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Співробітник Запорізького військкомату дезертирував до Криму

З початку проведення бойових дій на сході країни багато військових вирішили ухилитися від служби - стали дезертирами
Depo.
14 травня 2015 13:26
ФОТО: depo.ua

У Запорізькій області службу покинули не тільки мобілізовані військові-учасники АТО, а й працівники військкоматів, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. За 2014 рік з військкоматів на території Запорізької області дезертирували вісім військовослужбовців, в їх числі два офіцери, інші - рядові і сержанти запасу.

Відзначимо, що семеро військовослужбовців служили в районних військкоматах; їх закликали по мобілізації. Ще один офіцер, який став дезертиром, капітан Валентин Воронов був кадровим працівником обласного військкомату.

Як розповів заступник обласного військкомату полковник Михайло Логвінов, капітан Воронов був співробітником обліково-мобілізаційного відділу. Наприкінці жовтня минулого року він не повернувся з відпустки в Криму.

На відпочинок офіцер вирушив разом зі своєю дружиною Ольгою, яка, до речі, теж була працівником військкомату. По закінченню відпустки дружина капітана передала заяву про звільнення, щоб їй зробили розрахунок по зарплаті.

Логвинов повідомив, що напередодні від'їзду Воронова співробітники його ж відділу все частіше почали помічати за капітаном сепаратистський настрій. У підсумку військовий зовсім не повернувся з окупованого Криму.

Відомості про інцидент правоохоронці внесли в ЕРДР. Проти Воронова розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 408 КК України (дезертирство). Тепер військовослужбовцю загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі.