Щонайменше – срібло: Запорізький борець пройшов у фінал Олімпіади

Олімпійську медаль має покласти в скарбничку Національної збірної запорізький спортсмен Парвіз Насібов, який вийшов у фінал Олімпіади у Токіо з греко-римської боротьби

Олеся Нєдєліна
Журналіст регіональної редакції Depo.Запоріжжя
Щонайменше – срібло: Запорізький борець…
Федерація Греко-римської Боротьби України

Запоріжець Парвіз Насібов пройшов у фінал Олімпійських Ігор у Токіо з греко-римської боротьби у категорії до 67 кг.

У півфіналі український борець переміг чотирикратного чемпіона Африки – єгипетського борця Могаммеда Ібрагіма Ель-Саєда. А до цього здолав данця Фредріка Б'єрхууса та росіянина Артема Суркова, повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на Суспільне.

У півфіналі єгиптянин першим набрав очки проти Насібова. Українець міг відігратися ще до перерви: виконав атаку, за яку отримав три очки. Проте рішення було переглянуте, очки у Насібова забрали.

У другому періоді український борець намагався відігратися. Але бал за активність отримав єгиптянин. Два бали за 50 секунд Насібов відіграв, а потім, після виграної апеляції, йому зарахували чотири бали.

Наприкінці зустрічі Насібов здобув ще два очки і пройшов у фінал, здобувши перемогу з рахунком 7:6.

Таким чином запорізькому борцю уже забезпечена щонайменше срібна медаль Олімпіади в Токіо. Фінальний бій Насібов проведе 4 серпня.

Нагадаємо, у складі Національної збірної – вісім спортсменів з Запорізької області, у день відкриття Олімпіади запоріжці висловлювали їм свою підтримку.

Довідка

Насібов – 22-річний борець, представник Запорізької області у греко-римській боротьбі (вага до 67 кг), срібний призер світового ліцензійного турніру на Олімпійські Ігри у Токіо. Раніше борець здобував нагороди на світових і європейських змаганнях лише на молодіжному рівні. Найвище досягнення – перемога на юніорському Євро у 2017 році.