Сесія Запорізької міськради: Кого Буряк запропонує у секретарі

На позачерговій сесії Запорізької міськради, яка відбуватиметься сьогодні, 21 грудня, серед іншого має бути обраний секретар Запорізької міської ради. Уже відомо, кого на цю посаду запропонує міський голова Володимир Буряк
 

Сесія Запорізької міськради: Кого Буряк…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

На сьогоднішній сесії депутатам буде запропонована кандидатура на посаду секретаря Запорізької міської ради – диригента-модератора сесій, який у випадку складання головою повноважень, виконує його обов’язки. За законом кандидатуру секретаря пропонує міський голова. Питання про обрання секретаря Запорізької міської ради значиться в порядку денному сесії, але самого проекту рішення наразі немає. Утім, раніше різні джерела уже повідомляли, що на цю посаду Буряк запропонує депутата Геннадія Наумова.

У неділю, 20 грудня, в реєстрі з’явилася декларація Наумова в якості кандидата на посаду секретаря Запорізької міської ради. Тож інформація знайшла підтвердження.

Наумов – депутат двох скликань. У 2015 році був обраний до складу міської ради від Партії "Укроп" (сам був безпартійним). Входив до складу постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму. Наприкінці 2018-го року зі складу фракції "Укроп" вийшов. Цьогоріч був обраний до міськради від партії Володимира Буряка "Єднання", є членом цієї політсили.

Наумову 38 років, має вищу освіту, він юрист та фінансист, багато років працює у банківській сфері. Зокрема, в декларації за 2019 рік як основне місце роботи вказав АТ "АБ "Радабанк". Має корпоративні права в Адвокатському об'єднанні "Австрійсько-українське об'єднання адвокатів". Був одним із найбагатших депутатів Запорізької міської ради минулого скликання.

Торішній дохід Наумова сягає понад 1,2 млн грн, щоправда, третина з цих грошей – кредитні. На рахунках, у готівці та в якості коштів, позичених іншим особам, має понад третину мільйона доларів.

Раніше повідомлялося, кого міський голова Володимир Буряк хоче бачити своїми заступниками та кого запропонував до складу виконкому. Також повідомлялося, як депутатам Запорізької міськради пропонують поділити комісії.  

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"