ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сергій Кузьменко: "У Запоріжжі зіткнулися інтереси Ахметова та Коломойського"

Запорізька область стане майданчиком для політичних баталій кланів Ріната Ахметова та Ігоря Коломойського
Depo.
10 липня 2015 16:57
ФОТО: depo.ua
Сергій Кузьменко: "У Запоріжжі зіткнулися інтереси Ахметова та Коломойського"
Сергій Кузьменко: "У Запоріжжі зіткнулися інтереси Ахметова та Коломойського"

Таку думку на прес-конференції 10 липня висловили представники громадського руху "Соціальне Запоріжжя"

"Сьогодні ми спостерігаємо конфлікт між олігархічними кланами Ахметова і Коломойського. Вони намагаються поділити між собою запорізьку землю і отримати максимальний вплив у місцевих радах на майбутніх виборах. Як і буває в олігархів, інтереси самих запорожців у цій боротьбі не враховуються", - вважає представник координаційної ради руху "Соціальне Запоріжжя" Сергій Кузьменко.

Учасники конференції відзначають, що наш регіон вже піддавався "навалі" іногородніх кланів і ні до чого хорошого це не призвело.

"Донецькі клани з'явилися в Запоріжжі далеко не вчора. Вони були при владі протягом останніх п'яти років і весь цей час грабували область. Той же Анісімов в 2010-му році був призначений в Запоріжжі саме донецькими, - говорить глава координаційної ради громадського руху "Соціальне Запоріжжя" Валерій Кузнєцов, - Клан Ахметова теж мав владу при Януковичі. Судячи по Донецьку, дана група не виконала жодного пункту програми, які сьогодні обіцяють виконати перебуваючи в опозиції до чинної влади".

В "Соціальному Запоріжжі" припускають, що дії саме цієї групи стали причиною сьогоднішньої ситуації на Донбасі.

"Подивіться, до чого клан Рината Ахметова вже довів свій рідний донецький регіон. Аналітики вважають, що однією з основних причин соціального вибуху на Донбасі стала політика цієї групи. Сьогодні Ахметов - негативний персонаж як для сепаратистів, так і для патріотів України. І причина на поверхні - стратегія, якою керується його клан, убивча для будь-якої місцевості, на якій він працює, - говорить Сергій Кузьменко, - Запоріжжя для Ахметова - і зовсім чуже місто і чужа область. Чого може хотіти олігарх від чужої області? Тільки підвищення своїх капіталів. При цьому інтереси місцевих жителів для нього чужі ".

Як приклад дій клану Ахметова проти інтересів запорожців, в "Соціальному Запоріжжі" називають спробу через підконтрольні ЗМІ дискредитувати ідею спецстатусу, яка повинна послужити поліпшенню соціального та екологічного клімату в Запоріжжі.

В "Соціальному Запоріжжі" вважають, що зіткнення дніпропетровської та донецької бізнес-групи в нашому регіоні може призвести до катастрофічних наслідків, які можуть закінчиться черговим соціальним вибухом в спробах розірвати регіон.

"Щоб уникнути цього, на захист інтересів запорожців повинні встати всі здорові сили, які існують в регіоні, - говорить Валерій Кузнєцов, - І ми, як рух "Соціальне Запоріжжя" також готові і будемо захищати інтереси запорожців не тільки від антисоціальних дій влади, але і від грабіжницьких кланів, які намагаються захопити владу в нашому регіоні".