ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сергій Кальцев мешкає в квартирі за півмільйона доларів

Колишній народний депутат України від Партії регіонів Сергій Кальцев разом зі своєю дружиною Любов’ю мають квартиру в елітному столичному житловому комплексі “Тріумф” на Печерську
Depo.
31 березня 2015 10:56
ФОТО: depo.ua

Про це, як повідомляє depo.ua, пишуть «Наші гроші. Запоріжжя».

Вочевидь, вони об'єднали дві сусідні квартири, які придбали в 2009 і 2010 роках, і отримали одну загальною площею 297 кв. м з житловою площею 150 кв. м. Будучи народним депутатом Сергій Кальцев декларував вказану квартиру, розділивши площу порівну для себе і своєї дружини. Окрім цього, в Сергія Кальцева задекларовано одноосібне володіння квартирою площею 234 кв. м.

Житловий комплекс "Тріумф" складається з трьох секцій - одного окремо розташованої 14-поверхового будинку і двох 25-поверхових будинків, з'єднаних між собою на рівні 17-19 поверхів.

Комплекс обладнано системою моніторингу та управління інженерними системами в режимі реального часу, яка належить до нового покоління "розумних" будинків.

Комплекс створено за концепцією "Місто в місті", що передбачає всю необхідну інфраструктуру для життя.

"Тріумф" розташований на вершині Звіринецького пагорба - мальовничій ділянці в парковій зоні Печерська, неподалік від Ботанічного саду, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

ЖК "Тріумф" визнавали "Кращою висотною нерухомістю в Україні" на момент здачі об'єкту в експлуатацію в 2008 році. На той час квадратний метр оцінювали в близько шість тис. доларів. Нині ринкова вартість квадратного метра в цьому комплексі коливається в діапазоні 1200 - 3000 тисячі доларів. Хоча трапляються варіанти і за шість тисяч доларів з ексклюзивним ремонтом.

Нагадаємо, Сергій Кальцев був співзасновником та працював компанії "Александр". Вперше до парламенту він пройшов в 2006 році за списками Партії регіонів. Після дострокового розпуску парламенту в 2007 році повторно мандат Сергій Кальцев отримав лише в 2012 році, перемігши по мажоритарному округу №75 в Запоріжжі. За підсумками позачергових парламентських виборів 2014 року на цьому ж окрузі Кальцев поступився Ігорю Артюшенку з результатом 27,31% проти 29,91% голосів виборців.