ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росія почала брехати про "партизанів ЗНР"

Близькі до російських колаборантів медіа почали розповсюджувати інформацію про появу озброєного проросійського підпілля в Запорізькій області
Depo.
3 квітня 2015 12:14
ФОТО: depo.ua

Згідно зі сформованим ними медіа-вірусом "в районі селища міського типу Розівка Запорізької області партизанами ЗНР був атакований військовий конвой українських карателіві, повідомляє depo.ua.

Під час операції була знищена одна бронемашина супроводу і кілька вантажівок з боєприпасами. Один запорізький партизан був поранений, з української сторони за попередніми даними, загинув один водій вантажівки, водій бронемашини супроводу у важкому стані".

Проте, як повідомляють міцвеві жителі, жодного подібного інциденту в Розівці не було - це територія повністю підконтрольна Україні. Окрім того, на території району знаходиться велика кількість українських бійців, яких підтримує місцеве населення.

Також варто відзначити, що вітчизняні медіа не знайомі з так званими "партизанами ЗНР". Більшість "харківських" давно кваліфіковані як російські диверсійні групи з Белгорода і не мають відношення до місцевих мешканців. Те саме стосується "одеських партизанів".