ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проти Анісімова закрили кримінальну справу

Прокуратура вирішила, що бізнесмен не "відмивав" гроші через комунальні підприємства
Depo.
30 квітня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua
Проти Анісімова закрили кримінальну справу
Проти Анісімова закрили кримінальну справу

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в прокуратурі Запорізької області. 

Зокрема, прокуратура закрила кримінальну справу, фігурантом якої був Євген Анісімов. Мова йде про звинувачення Анісімова в тому, що він через компанію "Міські комунікаційні системи" (МКС) начебто виводив бюджетні гроші в тінь.

Компанія МКС розробила комп'ютерну програму, з допомогою якої функціонувала єдина диспетчерська служба 15-80. Окрім того, вона дозволяла систематично обробляти дані по нарахуванні та прийому комунальних платежів.

Цю програму використовували всі комунальні підприємства Запоріжжя.

Згодом, до правоохоронних органів звернувся Юрій Комісаров - власник компанії "Запоріжзв`язоксервіс", яка раніше була монополістом на ринку прийому комунальних платежів - та заявив, що через МКС виводяться бюджетні кошти.

На підставі даної заяви прокуратура Запорізької області відкрила кримінальне провадження.

"Після проведення ряду експертиз, ми прийшли до висновку, що ніяких порушень не було. Ця програма є інтелектуальною власністю і її вартість може оцінювати лише виробник або покупець. Тому, ніякого порушення закону і відмивання коштів там не було. Тож, кримінальне провадження на підставі цих експертиз було закрите", - говорять в прокуратурі.