ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проректорам Запорізької медичної академії післядипломної освіти виплачивали незаконну зарплатню

Запорізькі ревізори у ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України" встановили фінансових порушень на суму понад 1,29 мільйона гривень
Depo.
1 липня 2015 13:39
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, за результатами ревізії встановлено фінансових порушень на загальну суму 1 292 тис. грн., в тому числі порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 149 тис. грн.

Зокрема, порушення з оплати праці встановлено на суму майже 50 тис. грн., що призвело до зайвого витрачання коштів на оплату праці: внаслідок зарахування окремим науково-педагогічним працівникам Академії періоду навчання в аспірантурі до стажу науково-педагогічної роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років (понад 18 тис. грн.); через встановлення асистентам кафедр доплат у завищених розмірах (15,8 тис. гривень); проведення 2-м проректорам Академії погодинної оплати праці за завідування кафедрами; оплата праці сумісникам за невідпрацьований час (за час перебування у відрядженнях та за час хвороби) - понад 16 тис. гривень.

Через відображення в бухгалтерському обліку суми індексації 3-х земельних ділянок, проведеної у січні 2015 року, завищено в обліку їх вартість на суму 1 141,22 тис. гривень.

За повідомленням прес-служби Держфінінспекції в Запорізькій області, за допущені порушення фінансової дисципліни 6 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, ректору Академії за результатами ревізії направлено лист-вимогу. Про результати ревізії проінформовано прокуратуру області та Управління служби безпеки області.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua