Прокуратура розслідує розкрадання бюджетних грошей, через яке в лимані на Запоріжжі загинула риба

Мелітопольська місцева прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про привласнення бюджетних коштів, наслідком якого став замор риби у Молочному лимані

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Слідство встановило, що у рамках допорогової закупівлі обласний департамент екології та природних ресурсів у липні уклав договір з фірмою "Техморгідрострой Миколаїв", яка мала розчистити канал Молочний лиман – Азовське море. Згідно з договором ціна робіт склала 1,3 млн.грн., з яких 391 тис. грн. підрядник отримав в якості авансу.

У серпні підрядник мав виконати 70 % всіх робіт, серед яких - розробка ґрунту плавучими землесосними снарядами та екскаваторами. Але до виконання робіт фірма взагалі не приступала, що і призвело до екологічної катастрофи.

До ЄРДР відомості були внесені ще 19 вересня. Справу розслідуватимуть за ч.2 ст. 242 (Порушення правил охорони вод) та ч.2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв про масовий мор цінної промислової риби, що стався на Молочному лимані, територія якого є гідрологічним заказником. Лиман можуть визнати місцем екологічної катастрофи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя