Понад шість тисяч запорізьких абітурієнтів склали ЗНО з математики

Перше в цьому році зовнішнє незалежне оцінювання якості знань з математики відбулося у вівторок, 21 травня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

Як повідомили у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, на ЗНО з математики цього року зареєструвалися 6702 особи, з них 4891 учасник виявив бажання зарахувати результат ЗНО як оцінку за ДПА. Цей показник перевищує минулорічний майже на 1860 учасників.

Тестування в Запорізькій області відбулося у 29 пунктах, розташованих у містах Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Оріхів та Василівка.

За оперативними даними з територій, до тестування допущено 6435 учасників із числа зареєстрованих, 259 осіб не з’явилися. Явка склала 96,14%, що на 2% перевищує показник 2018 року. Не було допущено до проходження тестування вісім осіб, семеро з яких запізнилися і одна особа не мала всіх необхідних документів.

Під час технічної перерви зафіксовано чотири порушення, зокрема, пов’язані із застосуванням заборонених технічних приладів. Результати робіт порушників будуть анульовані.

Нагадаємо, Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Нагадаємо, понад шість тисяч запорізьких абітурієнтів цьогоріч склали пробне ЗНО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя