ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Почесний громадянин Запоріжжя полетів в космос

19 березня з космодрому Байконур стартувала ракета-носій "Союз-ФГ" з пілотованим кораблем "Союз ТМА-20М"
Depo.
22 березня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua
Почесний громадянин Запоріжжя полетів в космос
Почесний громадянин Запоріжжя полетів в космос

На борту ракети знаходиться екіпаж нової експедиції на МКС, в тому числі, і мешканець Запоріжжя Олег Скрипочка, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "ІРnews".

"Ракета-носій "Союз-ФГ" успішно стартувала в розрахунковий час", - розповіли в "Роскосмосі".

Почесний громадянин Запоріжжя полетів в космос  - фото 1

Корабель виведений на орбіту, відокремився від третього ступеня ракети-носія, почав автономний політ і взяв курс на МКС. Пізніше стало відомо, що "Союз" успішно доставив нових учасників на борт МКС: космонавтів Олексія Овчініна, Олега Скрипочку, а також Джеффрі Вільямса з США. Вони приєдналися до астронавтів, які вже знаходяться на космічній станції: Юрію Маленченко, Тіматі Копра з США і Тімоті Пік з Великобританії.

Космонавти нового складу екіпажу МКС пробудуть на станції 173 діб, протягом яких вони будуть забезпечувати стикування двох російських кораблів ("Прогрес" і "Союз") і двох вантажних кораблів США (Cygnus і Dragon). Також планується проведення на борту і в відкритому космосі близько 60 експериментів.

Нагадаємо, що в 2011 році Олег Скрипочка відвідав Запоріжжя, зокрема, космонавт побував в 28-й школі, де навчався в дитинстві. В цьому ж році рішенням сесії міськради Олегу присвоїли звання Почесний громадянин Запоріжжя.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя