Підлеглі Бриля "побили" посадовців запорізької мерії

Чиновники Запорізької ОДА розтрощили в міні-футбол колег із виконкому з рахунком - 7:3

Підлеглі Бриля "побили" посадовців запор…

Збірні Запорізької ОДА та виконкому Запорізької міськради зустрілися в парку “Дубовий гай” на товариському матчі з міні-футболу, що відбувся в рамках святкування Дня фізичної культури і спорту сьогодні, 10 вересня. Як повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя, лише перший тайм працівники Запорізької мерії чинили гідний опір збірній ЗОДА, а в другому -  чотири гола один за одним опинилися у їх воротах.

Підлеглі Бриля "побили" посадовців запорізької мерії - фото 1

Оскільки голова області Костянтин Бриль та мер Запоріжжя Володимир Буряк на матчі не були присутні навіть у якості глядачів, команди вивели на поле їхні заступники: голови облдержадміністрації - Едуард Гугнін та голови Запоріжжя - Анатолій Пустоваров.

У першому таймі точилася рівна боротьба: у рахунку передували почергово то міські, то обласні чиновники у футзальному вбранні.

Хто знає, як склалася б доля матчу, якби за збірну ЗОДА не грав відомий у минулому футбольний майстер Едуард Багіров. До речі,  непогано (незважаючи на зайву вагу) виглядав на полі й Едуард Гугнін. У студентські роки він був не тільки ватажком КВК, а й потрапляв у збірну юридичного факультету ЗНУ...

Перший тайм закінчився внічию — 3:3. У другому таймі більш молоді, але менш витривалі гравці виконкому, не змогли дати бій посадовцям із ЗОДА. Не зміг допомогти команді навіть по-спортивному злий Олександр Забутной (колись Запорізькій природоохраний прокурор, а наразі працівник мерії), раз за разом він не міг влучити у ворота збірній ЗОДА. Хоча гра, подекуди жорстка, була приблизно рівна, але...

Підлеглі Бриля "побили" посадовців запорізької мерії - фото 2

Підлеглі Бриля "побили" посадовців запорізької мерії - фото 3

Отже чотири м'яча потрапили у ворота команди міських посадовців - 7:3 на користь збірної облдержадміністрації.