ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перша "контрактна сотня" Запоріжжя відправилася на військові навчання

На обласному збірному пункті в урочистій обстановці відбулася відправка майже 100 кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних центрів Збройних Сил України
Depo.
12 лютого 2016 13:13
ФОТО: depo.ua

Урочиста відправка запорізьких контрактників відбулася сьогодні, 12 лютого, повідомили порталу Depo.Запоріжжя у прес-службі ЗОДА.

Контрактники поїдуть до навчальних центрів, що дислокуються в Чернігівській, Житомирській, Полтавській, Львівській та Миколаївській областях.

Привітати майбутніх військових професіоналів прибули представники громадських та волонтерських організацій, духовенства, воїни-учасники АТО, ветерани Афганської війни.

Як зазначив заступник військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов, керівництво Збройних Сил України вважає, що основним джерелом комплектування військових частин особовим складом має бути військова служба за контрактом.

Перша “контрактна сотня” Запоріжжя відправилася до військових навчальних центрів - фото 1

Перша “контрактна сотня” Запоріжжя відправилася до військових навчальних центрів - фото 2

Офіцер повідомив, що планове завдання на I квартал 2016 року для Запорізького облвійськкомату та підпорядкованих райвійськкоматів області по відбору громадян на військову службу за контрактом визначено в кількості 830 осіб. Уже заключили контракт 115 чоловік, проходять медичний огляд та професійно-психологічний відбір 134 особи.

“При цьому зберігається призов на строкову військову службу для підготовки мобілізаційних ресурсів на випадок проведення призову по мобілізації, на особливий період”, - наголосив полковник Михайло Логвінов.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя