Невеликі доходи, значні заощадження, коштовні годинники: Що відомо про статки майбутнього голови ЗОДА

У реєстрі е-декларацій з’явилася інформація про статки та доходи можливого голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка
 

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на декларацію Туринка за 2018 рік.

Туринок подав першу декларацію про доходи, адже раніше не обіймав посад, які цього вимагають. Цю декларацію ним подано як кандидатом на посаду голови Запорізької ОДА: сьогодні кандидатуру Туринка погодив Кабмін.      

У родині декларанта двоє синів, дочка та дружина. Останній належить уся нерухомість майбутнього запорізького губернатора: житловий будинок площею 737 квадратних метрів та квартира площею 72 квадратні метри, також дружина орендує земельну ділянку площею 2884 "квадрати". Усе це – в Запоріжжі.  

Окрім того, дружині належить єдина, згідно з декларацією, автівка родини – Mazda 2015 року випуску, яка коштувала понад 800 тисяч гривень.

Зате у власності майбутнього губернатора є коштовні годинники: IWC, Breitling, Vlysse Nardin. Останній коштує трохи менше за автівку – 658530 грн.

Туринок є кінцевим власником низки вже згаданих підприємств, а саме: ТОВ "Вест-Пром", ПП "Інтертрейд" та ТДВ "Рівненський домобудівний комбінат", що розташовані у Рівненській та Волинській областях.

Заробітну плату Туринок торік отримував саме у домобудівному комбінаті – 184230 грн за рік, тобто в середньому 15 тисяч на місяць. Там же отримувала зарплатню й дружина майбутнього очільника ЗОДА – 128358 грн. Окрім того, в якості дивідендів на підприємствах, акціями яких володіє, Туринок отримав близько 300 тис. грн. А рідний домобудівний комбінат зробив йому два подарунки у негрошовій формі, кожний вартістю 360 грн. Дружина тим часом отримала близько 50 тисяч гривень як дохід від продажу рухомого майна.

Заощадження у родини Туринків більш вражаючі. В банку у майбутнього губернатора – майже 56 тис. грн, 1000 доларів США та 80 євро, зате у готівці – 170 тис. доларів США та 120 тис. євро. У дружини теж у готівці – 31 тис. доларів та 23 тис. євро. У дружини є кредит, взятий в ОТП Банку, – 210753 грн.

Нагадаємо, Віталія Туринка було погоджено Урядом на посаду голови ЗОДА сьогодні, 21 серпня. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко зазначив, що всупереч обіцянкам, відбір кандидатів на посади голів ОДА, зокрема й Запорізької, був здійснений таємно від суспільства без залучення відомих HR-агентств.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звільнив Костянтина Бриля з посади голови ЗОДА 11 червня. Повідомлялося, що заміну Брилю шукають за допомогою HR-компаній.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook