ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Найбагатші з запорізьких нардепів отримали чергову компенсацію за житло в Києві

Кількість запорізьких депутатів, що живуть в Києві за бюджетний рахунок, зменшилася, проте найзаможніші у переліку залишилися
Depo.
17 лютого 2016 09:34
ФОТО: depo.ua
Найбагатші з запорізьких нардепів отримали чергову компенсацію за житло в Києві
Кількість запорізьких депутатів, що живуть в Києві за бюджетний рахунок, зменшилася, проте найзаможніші у переліку залишилися

У переліку народних депутатів України, яким у січні 2016 року здійснена виплата компенсації для оренди житла, є чотири прізвища запорізьких нардепів. Про це кореспондент порталу Depo.Запоріжжя дізнався з інформації, розміщеної на сайті Верховної Ради України.

Серед тих, хто отримав компенсацію за січень, - два гривневих мільйонери: Олександр Пономарьов і Сергій Валентиров.

Згідно, з декларацією про доходи у 2014 році, статки Олександра Пономарьова становили 1 млн. 300 тис. 960 гривень, Сергія Валентирова - 6 млн. 605 тис. 791 гривню.

Також, у грудні компенсації за житло в Києві отримав Євген Балицький та Ігор Артюшенко, але їхні статки, згідно з деклараціями, менші.

Найбагатші з запорізьких нардепів отримали чергову компенсацію за житло в Києві - фото 1

Проте, як повідомляв портал Depo.Запоріжжя, у дружини колишнього регіонала Євгена Балицького минулого літа “було знайдено“ п’ять літаків Cessna 172 RG 1980-1982 років випуску, вартість кожного становить $40 – 100 тис в залежності від кількості польотних годин.

Як раніше повідомляв портал Depo.Запоріжжя, в грудні 2015 компенсацію за житло отримали шестеро запорізьких нардепів. Нагадаємо, що максимальний розмір компенсації за житло становить 14 тис. грн.

Згідно зі статтею 32 закону "Про статус народного депутата", депутату протягом всього строку виконання депутатських повноважень щомісячно видаються кошти для компенсації вартості проїзду, оренди житла або винайму готельного номера, а також відшкодовуються витрати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, у розмірі місячної заробітної плати народного депутата, що не підлягають оподаткуванню.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя