Напередодні візиту Зеленського запорізькі підприємства викинули у повітря надлишкові фенол та сірководень

Максимальні перевищення вмісту шкідливих речовин у запорізькому повітрі на цьому тижні були зафіксовані у вівторок, 16 липня, та у середу, 17 липня
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на обласний лабораторний центр МОЗ України.       

Фахівці перевіряли якість повітря у житловій забудові Шевченківського, Заводського та Вознесенівського районів. У двох останніх 16 та 17 липня зафіксували максимальні перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин. Фенолу було в 1,1 – 1,2 раза більше за дозволений вміст, сірководню – в 1,03 раза, пилу – в 1,1 раза.

Довідка.

Сірководень – дуже токсичний газ, який навіть у незначних концентраціях подразнює дихальні шляхи і очі. Промисловий пил викликає захворювання легенів. Фенол – це промисловий забруднювач, який є вкрай токсичним для людини і тварин. Викликає порушення діяльності нервової і серцево-судинної системи, подразнююче діє на шкіру, слизові оболонки дихальних шляхів і очей.

 

Нагадаємо, запоріжці помітили, що під час візиту до міста президента України Володимира Зеленського 18 липня запорізькі заводи не димили, як зазвичай. Повідомлялося також, що в Офісі Зеленського просять запорізьку владу допустити на "Запоріжсталь" планову перевірку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook