Намиста, пиріжки, ляльки-мотанки: Як запоріжці в Німеччині знайомили малечу з українськими традиціями

Українські традиції презентувала родина запоріжців Грибкових у дитячому садку в німецькому Дрездені, який відвідує їхня дитина
 

Про це у Facebook розповів голова родини Вадим Грибков, передає Depo.Запоріжжя.

У дрезденському дитячому садку Grunaer Kinderwelt у п’ятницю, 14 червня, відбулося інтернаціональне свято. Батькам вихованців, а садок, окрім німців, відвідують ще діти з десятьох країн, запропонували презентувати культуру і традиції батьківщини. Україну представляла родина запоріжців Грибкових – садок відвідує їхня дочка Тамара.

Запоріжці знайомили дітей з козацькими традиціями, навчали робити ляльки-мотанки, розповідали про українські прикраси. А ще пригощали вихованців дитячого садка та їхніх батьків пиріжками з картоплею, які напекла бабуся Тамари – Лідія, що також мешкає у Німеччині.

"Теща насмажила пиріжків з картоплею, моя ненаглядна Тетяна Грибкова навчала дітей робити ляльку-мотанку, я бігав на сусідні стенди по ласощі та розповідав про козаків, булаву й інші українські атрибути . Таке свято для дітей і батьків - відмінна альтернатива "лінійкам " і "ранкам " в українських ДНЗ", - підсумував голова родини.

Нагадаємо, у Запоріжжі виготовили рекордний бургер.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя