ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Жданівському пляжі з'являться пандуси

На Центральному "Жданівському" пляжі Запоріжжя зараз йде укладання близько 600 квадратних метрів плитки. Це - пішохідні доріжки до води. Передбачено й додаткові роздягальні
Depo.
18 червня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua розповів головний інженер КП "Титан" Костянтин Повар.

"Цього року ми встановили три тіньових навіса, додали нові доріжки з плитки. Відремонтували фонтанчики з питною водою і для миття ніг, провели ревізію трубопроводу, пофарбували малі архітектурні форми і встановили додаткові урни. Крім того, у відпочиваючих є можливість на пляжах займатися спортом . У пунктах прокату спортивного інвентарю відпочиваючі можуть взяти бадмінтон, теніс і волейбольний м'яч. На території пляжу є два волейбольних поля", - заявив Кухар.

За рахунок коштів виграного гранту "Титан" планує облаштувати територію для людей з особливими потребами. Будуть встановлені пандуси для заїзду в воду, а також будуть закуплені надувні пристосування для купання.

Начальник Центрального пляжу Віктор Красовський розповів, що адміністрація докладає всіх зусиль для створення умов для відпочиваючих.

"До нас звернулися представники школи-інтернату з питання відпочинку дітей. Ми розмістили їх біля медпункту, поруч з фонтанчиком питної води, умивальником і роздягальнею. Зручний підхід до води по викладеній доріжці. На їхнє прохання ми поставили біотуалет для дітей. Створили всі умови для хлопців з особливими потребами", - розповів Красовський.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua