ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На запорізькому пляжі заборонили купатися

Поки що городянам пропонують сидіти на березі, а ось занурюватися у воду суворо заборонено
Depo.
23 липня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua
На запорізькому пляжі заборонили купатися
На запорізькому пляжі заборонили купатися

У Заводському районі облагородили дикий пляж, але проби води та очищення дна залишили на майбутній рік, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "КП".

У Запоріжжі з'явилася нова зона відпочинку. Один з численних диких пляжів привели в порядок. Міська влада вже кілька років "погрожували" взяти на баланс і облагородити додаткові пляжі в межах міста. Нарешті виконали свою обіцянку - навели порядок на березі в Заводському районі. І то лише частково. Тепер тут є практично все для комфортного відпочинку запорожців - грибки, лавочки, урни для сміття, а для любителів активного відпочинку - ще й баскетбольне кільце. От тільки купатися на пляжі заборонено, тому що ні дно не чистили, ні проби води не бралися.

"Ми й раніше тут купалися, коли пляж був зовсім невпорядкованим, - запевняє жителька Заводського району Ірина Левченко. - Тому й зараз заходимо в воду. Звичайно, може, це і неправильно. Але неможливо прийти на пляж і не викупатися, особливо, коли стоїть така спека і вода - єдиний спосіб хоч трохи охолодитися".

Убезпечити дно, очистити пісок, взяти проби води обіцяють вже наступного року. Тоді ж планують створити повноцінне обладнання пляжу - встановити фонтанчики з питною водою, душ, ногомийки, а також спуск для людей з обмеженими можливостями. Якщо все це буде зроблено, то вже наступного літа пляж отримає офіційний статус.

Інші новини читайте на сайті Запоріжжя.depo.ua