ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На запорізького чиновника завели кримінальну справу за "відписку" депутату

Посадовець не хотів пояснити ситуацію з недбало відремонтованою дорогою
Depo.
6 вересня 2016 18:04
ФОТО: depo.ua

Кримінальне провадження відносно посадовця запорізької мерії було відкрито Вознесенівським відділенням поліції сьогодні, 6 вересня. Зі скаргою на заступника директора міського департаменту інфраструктури та благоустроюВіктора Хоцького звернувся депутат міськради Микола Бєлий, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на "061". Депутат відправляв чиновнику інфорзапит, але не отримав потрібної інформації та написав заяву в поліцію.

"10 серпня комунальними службами було зроблено "заляпування", інакше це не назвеш, ям по вулиці Сергія Синенка (по-старому Кремлівської). 15 серпня я відправив на ім'я в.о. директора департаменту Хоцького депутатське звернення з проханням надати інформацію про посадових осіб департаменту, які приймали рішення про такий ремонт дороги. Також я попросив вказати гарантійний термін і надати копії договору та акту виконаних робіт по даниму ремонту дороги. Але інформацію мені не надали і 30 серпня відповіли відпискою", - цитує депутата видання.

Кримінальне провадження проти Хоцького відкрили з наступним формулюванням: "за фактом вчинення незаконних дій, що містять ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 351 Кримінального кодексу України (Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради)".

На запорізького чиновника завели кримінальну справу за "відписку" депутату  - фото 1

На запорізького чиновника завели кримінальну справу за "відписку" депутату  - фото 2

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя