На Запоріжжі благодійники зібрали для бійців мільйон гривень

В обласній філармонії привітали військових та підбили підсумки збори коштів для них

У Запоріжжі підбили підсумки благодійного телемарафону для учасників антитерористичної операції. Акція, що відбувалася вдруге, стартувала на День захисника України, тоді ж було повідомлено, що підсумки підбиватимуть на День Збройних сил, передає портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА. 

За даними організаторів, до другого телемарафону долучилися  понад 650 учасників з усієї області, які переказали на благодійний рахунок 940 тис. грн. Це майже в чотири рази більше ніж торік. Прямо під час урочистостей долучилася до акції Запорізька ОДА - її очільник Костянтин Бриль урочисто передав до скарбнички марафону сертифікат на 100 тисяч гривень. 

У свою чергу організатори зазначили, що на цьому благодійний телемарафон не завершується, його рахунок залишається відкритим для всіх охочих надати підтримку учасникам АТО та  родинам загиблих. Усі зібрані пожертвування будуть розподілені гласно та відкрито на засіданні спостережної ради телемарафону, куди увійшли учасники АТО, волонтери, члени сімей загиблих героїв. Кошти планується спрямувати на лікування та реабілітацію воїнів АТО, адресну матеріальну підтримку родин учасників, загиблих і поранених у зоні АТО, реалізацію проектів громадських організацій учасників  АТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя