ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі 19 тисяч переселенців позбавлять статусу ВПО

Міністерство соціальної політики розіслало в обласні Управління праці та соцзахисту населення лист з переліком переселенців, яким анулюється довідки ВПО
Depo.
23 лютого 2016 09:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Харківська правозахисна група, передає портал Depo.Запоріжжя.

За даними правозахисників, тільки в Запоріжжі 19 тисяч людей будуть в терміновому порядку зняті з обліку вимушено-переселених осіб.

Як повідомляє громадська організація “Донбас-SOS”, листи зі списками тих, хто втратить статус переселенця, вже отримали управління праці та соцзахисту в Дніпропетровську, Маріуполі та деякий районах Луганської області. До переліку входять дані десятків тисяч людей, яким вже в понеділок, 29 лютого, анулюють їх довідки внутрішньо переміщених осіб, а значить і позбавлять можливості користуватися тим, що з цими довідками пов'язано - пенсіями, адресною допомогою, допомогою міжнародних донорів та місцевих організацій.

Глава Міністерства соціальної політики Павло Розенко вже прокоментував те, що відбувається на своїй сторінці в Фейсбук. За словами Розенка, поширювані міністерством списки є результатом тримісячної спільної роботи Мінсоцполітики та СБУ. Єдина мета, яка цим переслідується - це боротьба з незаконними виплатами деяким громадянам, які не проживають на території, підконтрольній владі України. При цьому Розенко підкреслив, що мова йде не про скасування виплати, а про її призупинення.

“Якщо надійде інформація від міграційної служби, або сама людина звернеться в управління соцзахисту з тим, що СБУ помилилося - ми відразу відновимо всі виплати”, - написав глава Мінсоцполітики на своїй сторінці.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя