На вибори – із жовто-блакитними прапорами: Як запоріжці голосують у Німеччині

Запорізька журналістка Наталя Маренко, яка поїхала до Німеччини у відпустку, разом з іншими українцями проголосувала у консульському відділі посольства України в Берліні
 

На вибори – із жовто-блакитними прапорам…

На прохання Depo.Запоріжжя Наталя розповіла про голосування.

Заздалегідь плануючи подорож, Наталя змінила місце голосування з Запоріжжя на Берлін. Пішла на закордонну дільницю разом із сином Вадимом – тепер вже колишнім запоріжцем, що постійно живе в Німеччині. "Куди з мамою піти, яка приїхала в гості?! Звичайно, в Берлін на парламентські вибори", - жартівливо коментує Вадим.  

Українці, що мешкають у Німеччині, проявили виборчу активність ще зранку, хоча черг до консульства не було. Як розповіла голова виборчої комісії, виборці їдуть на дільницю з Берліна та навколишніх територій. Переважно, це – українці, які постійно мешкають в Німеччині: навчаються, працюють. Тих, хто приїхав у короткотривалі відпустки та змінив місце голосування, аби проголосувати в консульському відділі, обмаль.

Українці, що прийшли до консульського відділу, представляють різні регіони України. Деякі прийшли на дільницю з українськими прапорами та жовто-блакитними стрічками.    

Раніше портал Depo.Запоріжжя розповідав, як оптимісти та песимісти голосують у середмісті Запоріжжя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook