На перших виборах в об’єднаних громадах на Запоріжжі вишикувалися черги, - ОПОРА

Загальна кількість виборців, що можуть взяти участь в голосуванні на Запоріжжі, становить 18 452 особи

Спостерігачі заявляють, що голосування на перших виборах в об’єднаних громадах на Запоріжжі триває без порушень, повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Громадську мережу ОПОРА. Всі дільниці розпочали роботу в установлені законом строки, зранку на окремих дільницях (с. Очеретувате, с. Мала Токмачка) спостерігачами ОПОРИ навіть зафіксовані черги. Порушень процедури голосування спостерігачами не виявлено.

Нагадаємо, сьогодні, 11 грудня, у п’яти новостворених територіальних громадах Запорізької області выдбуваються перші місцеві вибори. Виборці обирають п’ять сільських голів та депутатів Біленьківської (Запорізький район), Малотокмачанської і Таврійської (Оріхівський) район), Ботіївської (Приазовський район) та Остриківської (Токмацький район) сільських рад. Загальна кількість виборців становить 18 452 особи.

Самі громади різні по території та кількості виборців, найменша – Ботіївська (Приазовський район), до якої входить 4 населених пункти, де зареєстровано 1738 виборців, а найбільша – Біленьківська (Запорізький район), яка об’єднує 9 сіл, де проживає 8162 виборці.

Найбільша кількість кандидатів у депутати – у Запорізькому районі (зареєстровано 103 кандидата в депутати Біленьківської сільської ради). Найбільша кількість кандидатів на посаду сільського голови – у Токмацькому районі (7 претендентів на посаду Остриківського сільського голови).

Також нагадаємо, що загалом в Україні вибори сьогодні, 11 грудня, відбуваються у 41 територіальній громаді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя