ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На обслуговуванні літаків у аеропорту Запоріжжя заробляють приватні фірми колишнього і нинішнього директорів аеропорту

Із чотирьох сертифікованих фірм для наземного обслуговування літаків і пасажирів (хендлінг) в КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" три контролюється нинішнім та колишнім директором аеропорту
Depo.
27 травня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua

Найбільша приватна компанія - "Запоріжхендлінг" надає послуги заправляння літаків, готелю в терміналі аеропорту, лабораторії ПММ, обслуговування багажу і пасажирів тощо, пишуть "Наші гроші-Запоріжжя", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Запоріжхендлінг" на 25% належить колишньому директору аеропорту Євгену Каргальському, а власником 60% нещодавно стала Ольга Біскупська - дружина нинішнього директора аеропорту Віктора Біскупського. Раніше ця частка була оформлена на її родичку. Ще 15% належить Віталію Павелку - давньому менеджеру Біскупського і Каргальського.

Цей же Павелко володіє половиною фірми "Авіа-сервіс", яка займається кейтерінгом - організацією харчування на борту літаків.

Окрім цього, половина фірми "Запоріжавіасервіс", яке тримає "Аеробар" в терміналі аеропорту, належить Наталі Кметь - доньці Каргальського від першого шлюбу.

Нагадаємо, до 2013 року "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" діяв в статусі державного підприємства, після чого майнових комплекс передали до комунальної власності. Разом з цим Каргальський і Біскупський незмінно працюють на керівних посадах в аеропорту з середини 90-х років.