ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Музей на Хортиці після 1 червня закриють

Музей історії запорізького козацтва закриють на повну реекспозицію
Depo.
29 квітня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі Національного заповідника "Хортиця". Також в заповіднику оприлюднили графік роботи на травневі свята.

Туристичні об'єкти Національного заповідника працюють у звичайному режимі 1, 2, 3 та 4 травня, 5 травня - вихідний, 9, 10, 11 травня - робота в звичайному режимі, 12 травня - вихідний.

Також повідомляється, що туристичні об'єкти заповідника працюватимуть 30, 31 травня та 1 червня, а 2 червня - вихідний. Останнім днем роботи Музею історії запорізького козацтва буде 1 червня, після цього він буде закритий на повну реекспозиції.

Нагадаємо, що на 1 травня в національному заповіднику "Хортиця" заплановано відкриття нового туристичного сезону. У цей день буде реалізований спільний проект Запорізького симфонічного оркестру та національного заповідника. Вперше В'ячеслав Редя диригуватиме на даху музею запорізького козацтва, який став оглядовим майданчиком. Запорізький симфонічний оркестр на свіжому повітрі зіграє популярну класику, джазові композиції, інструментальні шлягери. Початок вистави заплановано на полудень, вхід на захід вільний.