ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міліція не знайшла чоловіка, який облив гендиректора КП "Запоріжелектротранс" зеленкою

Більше години нікого не випускали з будівлі КП "Запоріжелектротранс", де зірвали звіт генерального директора підприємства Юрія Папача перед громадськістю
Depo.
29 квітня 2015 10:09
ФОТО: depo.ua

Однак, міліція так і не знайшла чоловіка, який облив гендиректора КП "Запоріжелектротранс" зеленкою, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Нагадаємо, що звіт Юрія Папача протривав буквально п'ять хвилин, після чого невідомий чоловік бризнув йому зеленкою в обличчя. Гендиректора КП "Запоріжелектротранс" доставили в п'яту міськлікарню. Коли Юрій Володимирович виходив з будівлі, було видно, що обличчя в нього дуже червоне.

Найцікавіше, що чоловіка, який облив Юрія Папача зеленкою, ніхто не затримав і він спокійно вийшов з будівлі, після чого двері центрального входу закрили і не випускали звідти журналістів, мотивуючи це тим, що ЗМІ повинні дочекатися співробітників правоохоронних органів.

Щоб заявити про подію, до міліції довелося дзвонити кілька разів, бо за номером "102" попросту не брали трубку. А чекати співробітників правоохоронних органів довелося більше години.

До речі, чоловік, який облив Юрія Папача зеленкою, був з дівчиною на ім'я Аня, яка після інциденту заявила, що вважає Юрія Папача злодієм, тому що він незаконно звільнив з роботи її друга. Правоохоронців вона не дочекалася - безперешкодно залишила будівлю з іншого входу.

Як повідомляють у ГУ МВС України в Запорізькій області, чоловіка, який облив зеленкою Юрія Папача, ще не знайшли.