Мешканці та гості Запоріжжя зможуть доїхати до Хортиці на маршрутці

На загальноміської нараді з актуальних питань життєдіяльності міста мер Запоріжжя Олександр Сін доручив розібратися з питанням забезпечення транспорту на острів Хортиця

Так, управлінню транспортного забезпечення міськради дано завдання вирішити цю проблему протягом тижня, щоб не зірвати туристичний сезон, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Транспорт повинен ходити до "Запорізької Січі" в якому завгодно вигляді. Хоч з "марсіанами", - заявив міський голова. - Даю вам термін - один тиждень".

Відзначимо, що раніше на сайті Національного заповідника Хортиця з'явилася інформація про початок передплатної кампанії, якій її учасники мають намір звернути увагу влади на відсутність транспортного сполучення Музею історії запорізького козацтва, історико-культурного комплексу "Запорізька Січ" з містом.

"В даний момент ми збираємо підписи під відкритим зверненням до влади, щоб звернути увагу на кричущу несправедливість і абсурдність ситуації - цікава, приваблива для місцевих жителів зона відпочинку і популярний для громадян з інших міст і країн туристичний об'єкт залишається без транспортного сполучення", - сказано в тексті заяви, розміщеного на офіційному сайті заповідника.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя