ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мелітополь нарешті отримав довгоочікувані вакцини

Вакцини проти дифтерії, правця, гепатиту, кору, паратіта, краснухи централізовано надійшли до Мелітополя
Depo.
6 вересня 2016 16:11
ФОТО: depo.ua
Мелітополь нарешті отримав довгоочікувані вакцини
Мелітополь нарешті отримав довгоочікувані вакцини

У Мелітополі багато років поспіль вакцини проти небезпечних інфекцій надходили з великими перебоями. Не прищеплювалися проти туберкульозу новонароджені, діти перших трьох років життя не отримували комплексні вакцини і батькам часто доводилося самим їх купувати, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

У липні-серпня місто почало отримувати вакцини, які прийшли по лінії МОЗ. За інформацією заступника начальника Мелітопольського відділу охорони здоров'я Таїсії Локошко, міські лікувальні установи отримали 890 доз пентаксима і 600 доз вакцини проти гепатиту.

"У серпні в Мелітополі з'явилися вакцини проти дифтерії і правця виробництва Індії. В наявності є 10 тисяч доз. Тепер отримати щеплення проти дифтерії можуть навіть дорослі, а вакцини проти правця не було в Мелітополі протягом п'яти (!) років. Також для дітей є 600 доз вакцини проти гепатиту, кору, паратіта і краснухи", - повідомила Таїсія Локошко.

На жаль, отриманих вакцин не вистачить, щоб прищепити всіх дітей, які потребють вакцинації. Як і раніше в місті немає вакцини БЦЖ, яка потрібна для боротьби з туберкульозом, і анатоксину, використовуваного в екстрених випадках для хворих на правець.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя