ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Люди Ахметова та Коломойського впевнені, що Самардак нічим не може допомогти підприємствам

Директора металургійних підприємств впевнені, що просити допомоги у керівника області марно
Depo.
24 червня 2015 16:23
ФОТО: depo.ua

Під час засідання Економічної ради директор МК "Запороіжсталь" Ростислав Шурма та голова правління "Запорізького заводу феросплавів" Павло Кравченко зазначили, що левова частка проблем, які існують на підприємствах, вирішуються на рівні Києва, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Який сенс просити допомоги тут? Просто приходити й жалітися? Як ви можете нам допомогти повернути ПДВ чи "вибити" справедливий тариф на електроенергію?" - майже одноголосно звернулися до губернатора Григорія Самардака керівники підприємств.

Окрім того, Ростислав Шурма зазначив, що, на його думку, Запорізька область ніколи не стане Парижем.

"Є два локомотиви, які можуть вивести Запорізьку області в лідери: промисловість та сільське господарство. Промислові підприємства розташовані у обласному центрі, а сільське господарство - це головна галузь економіки районів області. Ці два напрямки потрібно розвивати, залучати інвестиції", - впевнений Шурма.

У той же час Григорій Самардак зазанчив, що готовий зі свого боку лобіювати інтереси підприємств.

"Ми надали німецькому банку KWF ряд пропозицій. Чекаємо на співпрацю. Якщо ви будете надавати нам свої проекти, ми будемо їх пропонувати інвесторам. Ми готові співпрацювати", - сказав губернатор.

Нагадаємо, керівництво запорізького феросплавного заводу неодноразово заявляло про те, що у завода є можливість надавати Запоріжжю теплову енергію. Про те, цей проект поки що залищшився на папері.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua