Лісова пожежа на Херсонщині: Вогонь знищив дерева на площі 70 гектарів

У Раденському лісництві о 6:00 29 травня, після нічної перерви, поновили гасіння пожежі, яка охопила вже 130 гектарів території

Про це повідомляє портал Depo.Херсон із посиланням на оперативну інформацію ДСНС.

Нині у лісництві триває гасіння низової пожежі, тобто лісової підстілки – трави та кущів. Вигоріло 70 гектарів лісу, більше верхової пожежі не спостерігається.

На вогонь з літаків та гелікоптера скинули вже 105 тонн води.

З шостої ранку відновлено роботи з пожежогасіння. На допомогу херсонцям прибули 27 бійців ДСНС та 10 спецмашин із Запорізької та Миколаївської областей, додатково приведено в готовність підрозділи ГУ (У) ДСНС у Дніпропетровській та Кіровоградській областях в кількості 40 людей особового складу та 10 одиниць техніки підвищеної прохідності.

Станом на 7 годину 29 травня в лісництві спостерігаються окремі осередки горіння. До ліквідації пожежі залучені 209 людей та 72 одиниць техніки, зокрема, два літаки ДСНС та вертоліт Міноборони.

Нагадаємо, у лісництві станом на 28 травня було охоплено вогнем 100 гектарів лісу. Також нагадаємо, Раденське лісництво горить від неділі, 27 травня. Спочатку вогонь вирував на одних ділянках, їх начебто вдалося загасити, 28 травня спалахнуло на інших.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #пожежа