ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Курортний Бердянськ виявився найгіршою територією для життя

Бердянськ та Куйбишевський район посіли останні місця у рейтингу соціально-економічного розвитку
Depo.
27 серпня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua

Рейтинг соціально-економічного розвитку територій складався за багатьма показниками - від обсягів реалізованої промислової продукції до захисту прав дитини, повідомили порталу Depo.Запоріжжя в Департаменті економічного розвитку ЗОДА.

За підсумками першого півріччя аутсайдерами рейтингу визнані Бердянськ та Куйбишевський район.

Так, саме у Куйбишевському районі відбулося найсуттєвіше скорочення обсягів реалізованої промислової продукції - майже на 70 %. Зменшився там й обсяг роздрібного товарообороту - майже на четверть. Незначне зростання валової продукції сільського господарства - на 0,6% - ситуацію не виправило. Крім того, Куйбишевський район залишається негазифікованим й там не будують нового житла.

Щодо Бердянська, то він значно відстає від інших територій за розрахунками за спожитий населенням природний газ, а також за показником «захист прав дитини». Зокрема, у місті найменша кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання - 83 % від загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей. Крім того, у Бердянську знаходиться один з найбільших в області боржників з заробітної плати - Бердянський державний завод скловолокна, який винен своїм робітникам 1,6 млн. гривень.

Саме ці показники суттєво вплинули на комплексну оцінку результатів соціально-економічного розвитку цих територій.

Найвищі місця у рейтингу отримали Приазовський, Вільнянський та Василівський райони, серед міст обласного значення - Токмак, Мелітополь і Енергодар.

Більше новин ви знайдете на Depo.Запоріжжя