Кандидатка від БПП програла на мерських виборах в об’єднаній громаді на Запоріжжі

На виборах в усіх об’єднаних громадах на Запоріжжі перемогли діючі голови

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі Запорізької облради.

На виборах на Запоріжжі, що відбулися вчора, 18 грудня, в усіх об’єднаних громадах перемогли діючі голови.

Так, в Комишуваській селищній об’єднаній громаді з-поміж двох зареєстрованих кандидатів головою обрано Юрія Карапетяна, що є діючим Комишуваським селищним головою Оріхівського району. Окрім того, тут обрано 26 депутатів за кількістю округів. На виборах проголосували 3567 з 9998 виборців.

В Осипенківській сільській об’єднаній територіальній громаді з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів головою обрано Валентину Смагу, діючу Новопетрівську сільську голову Бердянського району. Окрім того, обрано 26 депутатів за кількістю округів. Проголосували 3108 з 7083 виборців.

У Гірсівській сільській громаді обрано головою єдиного зареєстрованого кандидата Наталію Попову, попереднє місце роботи – Гірсівський сільський голова Приазовського району). Окрім того, обрано 14 депутатів за кількістю округів. Проголосувало 865 з 1669 виборців.

І, нарешті, у Приморській міській об’єднаній тер громаді, попри данні екзитполу, з-поміж п’яти зареєстрованих кандидатів головою обрано мера Приморська самовисуванку Олену Божкову. Також тут обрано 26 депутатів за кількістю округів. Проголосували 5571 з 12406 виборців.

Нагадаємо, у Приморську, за результатами екзитполу, який проводила запорізька громадська організація "Південноукраїнський гуманітарний альянс" лідирувала на виборах кандидат від "Блоку Петра Порошенка" Ганна Саламатіна. Діючому меру Приморська Божковій екзитпол віддавал друге місце.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя