ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Іноземці, що побили запорізького поліцейського, відбулися умовним терміном

Трійця громадян Вірменії настукала поліцейському по голові й уникнула реального покарання
Depo.
6 вересня 2016 11:43
ФОТО: depo.ua

Громадяни Вірменії, які у лютому цього року побили поліцейського у Приазовському районі Запорізької області, відбулися умовним терміном. Відповідні вироки ним виніс Приазовський райсуд. В прокуратурі Запорізької області порталу Depo.Запоріжжя повідомили, що вважають покарання надто м’яким і подали апеляційну скаргу.

Нагадаємо, події відбувалися 6 лютого. Трійця іноземців їхала на автомобілі селищем Нововасилівка Приазовського району. Побачивши на узбіччі дороги інспектора поліції, який був у форменому одязі та супроводжував правопорушника до опорного пункту для здійснення процесуальних дій, громадяни Вірменії зупинилися біля нього. Після чого, використовуючи нікчемний привід, побили поліцейського по голові.

Прокуратура області вважає, що суд, який виніс зловмисникам умовні терміни покарання, не враховав суспільну небезпеку злочину, перебування обвинувачених у стані алкогольного сп'яніння, спричинення ними працівнику поліції чисельних тілесних ушкоджень в області голови, приниження громадянами іншої держави авторитету правоохоронних органів України.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя