ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто встановив у Запоріжжі заклад громадського харчування без дозволу, в мерії не знають

Депутат запорізької міської ради Генадій Рекалов задався метою з'ясувати, хто поставив шашличну на Набережній, і хто підписав дозвільні документи
Depo.
30 червня 2015 14:13
ФОТО: depo.ua

Депутата запорізької міської ради Генадія Рекалова дуже хвилювало питання, яким чином на Наберіжній, навпроти "Ашана" з'явилася шашлична, повідомляє кореспондент порталу Запоріжжя.depo.ua.

"Хто поставив цю шашличну і який ідіот підписав всі документи для її відкриття? Я планую з'ясувати це питання в кінці сесії міськради", - заявив Генадій Рекалов.

Як виявилося, ніхто з контролюючих органів не підписував документи, і ніхто не може чітко відповісти на питання, як у цьому місці з'явився заклад громадського харчування. А при подальшому з'ясуванні питання, виявилося, що підприємець Жаботинська Тетяна Русланівна оформила дозвільні документи на відкриття двох тимчасових літніх майданчиків по 30 м. А згодом Тетяна Жаботинська без дозволу об'єднала споруди і зробила з них точку громадського харчування.

"Мене не цікавить, хто володіє цією шашличною. Мене цікавить, хто підписував дозвільні документи. Я хочу знати прізвище, ім'я, по батькові та займану посаду. Тошно буде усім!", - заявив Генадій Рекалов.

При цьому міський голова Олександр Сін попросив відповідні органи зайнятися з'ясуванням цього питання і надати всі необхідні документи.

Зазначимо, що господинею незаконної шашличної є Жаботинська Тетяна Русланівна. Портал Запоріжжя.depo.ua допускає, що вона може бути онукою відомого українського штангіста Леоніда Жаботинського, у якого є син Руслан.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua