ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громади Запорізької області не згодні з проектом адмінреформи

Замість 48 запланованих територіальних громад на мапі Запорізької області скоріш за все з’явиться 70 або більше спроможних одиниць
Depo.
26 червня 2015 12:16
ФОТО: depo.ua
Громади Запорізької області не згодні з проектом адмінреформи
Громади Запорізької області не згодні з проектом адмінреформи

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, про це заявив керівник офісу Реформ Олександр Свистун під час засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад Запорізької області.

За його словами, враховуючи, що проект Перспективного плану формування територій громад Запорізької області, запропонований його розробниками, не знайшов одностайної підтримки на місцях, офіс Реформ у Запорізькій області провів серію консультативних зустрічей в усіх районах регіону.

"Експертами офісу проведено 33 зустрічі з громадами в усіх районах області. Опрацьовано понад 100 пропозицій і зауважень щодо формування територій громад", - повідомив Олександр Свистун.

Пропозиції і офіційні протоколи робочих груп надійшли від 17-ти з 20-ти районів. "Білими плямами" поки що залишаються території Гуляйпільського, Пологівського та Приазовського району. На цих територіях поки що не дійшли згоди щодо кількості і меж майбутніх громад.

Таким чином, стало суттево подрібнення в порівнянні з першим варіантом: замість 48 територіальних громад у Запорізькій області з'явиться вже 70 спроможних одиниць.

Після доопрацювання проекту Перспективного плану з урахуванням цих пропозицій і зауважень, документ буде винесений на розгляд Ради регіонального розвитку, а потім - на сесію Запорізької облради.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua