ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громаді Запоріжжя повернули "прихватизовану" землю дитсадка

Чиновники за допомогою депутатів міськради Запоріжжя віддали у приватну власність "корисним людям" землю дитячого садка
Depo.
7 вересня 2016 09:21
ФОТО: depo.ua
Громаді Запоріжжя повернули "прихватизовану" землю дитсадка
Громаді Запоріжжя повернули "прихватизовану" землю дитсадка

Як передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя, колись на вулиці Степовій, 17 Комунарського району Запоріжжя був розташований дитсадок. На початку 21 століття його ліквідували, а будинки передали райвідділу освіти.

У 2008 році тодішній начальник відділу освіти по Комунарському району Володимир Кузьменко (він наразі заступник голови райадміністрації Комунарського району) відмовився від великої земельної ділянки дитсадка. У 2009 році з його подачі депутати Запорізької міськради прийняли незаконе рішення про передачу двум громадянам земельної ділянки у право приватної власності для будівництва житлових будинків. Але фінансова криза завадила їм збудувати там дома.

Минулого року прокуратура Запоріжжя встановила факт злочину, адже об'єкти освіти (у тому числі земельні ділянки), що фінансуються з бюджету, не підлягають приватизації або використанню не за призначенням. Але покарати чиновника не змогла — сплили терміни притягнення до кримінальної відповідальності.

Тоді прокуратура звернулася до суду із позовною заявою про скасування рішення Запорізької міськради та визнання недійсним державних актів на право власності на земельну ділянку та поверненні її у власність громади.

За інформацією керівника Запорізької місцевої прокуратури №2 Романа Мазурика, Комунарський райсуд задовольнив позов прокуратури про скасування рішення Запорізької міськради, визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку та скасування запису про державну реєстрацію, визнання права комунальної власності на земельну ділянку громадян та зобов’язав повернути земельну ділянку до власності територіальної громади міста.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя