Гандболісти ZTR розтрощили в Кубку ЄГФ "Олімпус" з Молдови - 40:21

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено

Найтитулованіший гандбольний клуб України ZTR провів другий матч першого кваліфікаційного раунду Кубку ЄГФ сьогодні, 10 вересня, на арені запорізького Палацу спорту "ЗАБ", повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. ZTR-івці не мали проблем з суперником з Кішинєва "D&D Олімпус-85 USEFS" - 40: 21, пробившись у наступний етап змагань.

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено. Лише на дев’ятій хвилині гри (за рахунку 5:0 на користь запорожців) клуб Молдови зміг з 7-метрового закинути перший гол. Перший тайм закінчився з перевагою в 6 голів на користь ZTR - 17:11.

У другому таймі запорізькі гандболісти, яких гнала вперед місцева торсіда, лише збільшували відрив від суперника. ZTR забив останній гол на передостанній секунді поєдинку - 40: 21.

Нагадаємо, в першій зустрічі, що проходила в Кішиневі 3 вересня, команда Віталія Ната отримала переконливу перемогу - 37:28 (18: 13).