ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ганьба! Поки Герої АТО воювали на Донбасі, тиловий офіцер крав у них їжу

Під час обшуку у офіцера виявили велику кількість консервів, спальні мішки та інше майно військового походження
Depo.
22 травня 2015 09:41
ФОТО: depo.ua
Ганьба! Поки Герої АТО воювали на Донбасі, тиловий офіцер крав у них їжу
Ганьба! Поки Герої АТО воювали на Донбасі, тиловий офіцер крав у них їжу

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ГУ МВС України в Запорізькій області.

Правоохоронними органами Запорізької області, зокрема військовою прокуратурою гарнізону, працівниками державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області та контррозвідкою СБУ викрито начальника продовольчої служби одного з підрозділів Національної гвардії. Згаданий ділок у званні майора, доки підрозділ воював у зоні проведення АТО, привласнював майно військової частини.

"Працівниками УДСБЕЗ ГУМВС України в Запорізькій області була отримана інформація про протиправну діяльність одного з офіцерів Національної гвардії, а саме - начальника продовольчої служби військової частини, розташованої у Запоріжжі.

Було встановлено, що чоловік привласнює майно підрозділу. До рук військовослужбовця "прилипали" продукти харчування, призначені для бійців підрозділу, та інше майно.

Під час санкціонованого судом обшуку, проведеного військовою прокуратурою, міліціонерами та контррозвідкою СБУ, за місцем мешкання громадянина було вилучено велику кількість консервів, спальні мішки та інше майно військового походження", - говорять у ГУ МВС України в Запорізькій області.

Військовою прокуратурою Запорізького гарнізону розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 410 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років. Триває досудове розслідування.